Tallinna hariduskalender

Kalender täieneb jooksvalt

  

2018/19. õa I poolaasta

September

  • 01.09 - Tallinna Pääsküla Kooli ja Tallinna Nõmme Gümnaasiumi uue hoone pidulik avamine, kell 10.00 (Vikerkaare 10, Katrin Parve)
  • 03.09 - Tallinna Pae Gümnaasiumi renoveeritud hoone pidulik avamine, kell 11.00 (Pae 5, Lilja Brunfeld)
  • 03.09 - Ülelinnaline Aabitsapidu I klassi õpilastele, nande peredele ja õpetajatele Vabaduse väljakul, kell  14.00-16.00 (Vabaduse väljak, Merike Kivimäe)
  • 04.09 - Haridustöötajatest juubilaride tunnustusüritus Mustpeade Majas (Pikk 26, Merike Kivimäe)
  • 05.09 ja 06.09 - Põhja-Eesti Rajaleidja ja Tallinna Haridusameti infopäev koolide hariduslike erivajadustega laste koordinaatoritele Eesti Hariduse Infosüsteemi täitmisega seotud teemadel, kell 14.00-16.20 (Maakri 23A 8. korrusel, Urve Raudsepp-Alt)
  • 07.09 - Avatud uste päev Tallinna Pääsküla Kooli ja Tallinna Nõmme Huvikooli uues hoones (Vikerkaare 10, Katrin Parve)
  • 12.09 - Põhja-Eesti Rajaleidja ja Tallinna Haridusameti infopäev koolide hariduslike erivajadustega laste koordinaatoritele Eesti Hariduse Infosüsteemi täitmisega seotud teemadel, kell 14.00-16.20 (Maakri 23A 8. korrusel, Urve Raudsepp-Alt)
  • 12.09 - Tallinna Koolinoorte XXXVII Spordimängude teatejooks Kadrioru staadionil (põhikoolid ja gümnaasiumid) (Roheline aas 24, Andres Vakra)
  • 12.09 - Kaasava hariduse koolitus koolide meeskondadele Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14, Reet Nõmmoja)
  • 13.09 - Lasnamäe lasteaedade ohutusalane teabepäev mini-SOS Lasnamäe Spordikompleksi staadionil (Pae 1, Age Tamm)
  • 13.09 - Nõmme linnaosa lasteaedade piirkondlik koosolek, kell 10.30 Tallinna Lasteaias Nõmmekannike (Vabaduse puiestee 135a, Piret Lind)
  • 13.09 - Mustamäe linnaosa lasteaedade piirkondlik koosolek, kell 14.00 Tallinna Lasteaias Pallipõnn (Akadeemia tee 50, Marika Kallas)
  • 19.09 - Põhja-Tallinna linnaosa lasteaedade piirkondlik koosolek, kell 13.00 Tallinna Heleni Koolis (Ehte 7, Merike Kivimäe)
  • 19.09 - Lasnamäe linnaosa ja Pirita linnaosa lasteaedade piirkondlik koosolek, kell 13.00 Tallinna Kivila Lasteaias (Kivila 19, Anne Targem)
  • 20.09 - Mustamäe lasteaedade ohutusalane teabepäev mini-SOS Männi pargis (Sõpruse puiestee 252, Age Tamm)
  • 20.09 - 21.09 - URBACT projekti „Haridusasutuste ja kogukonna koostöö arendamine – On Board“ partnerlinnade seminar Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14, Katrin Parve, Reet Nõmmoja, Leini Jürisaar)
  • 21.09 - Kesklinna lasteaedade ohutusalane teabepäev mini-SOS Lilleküla jalgpallihallis või staadionil (Asula 4b, Age Tamm)
  • 21.09 - Kristiine linnaosa ja Haabersti linnaosa lasteaedade piirkondlik koosolek, kell 13.00 Tallinna Kannikese Lasteaias (Kannikese 13, Marika Kallas)
  • 24.09 - Koolitus „Laste osavuse arendamine eelkoolieas“, kell 13.00-15.30 Kopli lasteaias (Kopli 104, Age Tamm)
  • 25.09 - Loodusõpetuse II kooliastme (7. klassi õpilased) tasemetöö
  • 25.09 - Tallinna haridusasutuste juhtide keskkonnahariduse konverents VIII Tallinna Tehnikaülikooli Mektory majas, kell 10.00 - 16.00 (Raja 15,Viivi Lokk)
  • 27.09 - Tallinna Koolinoorte XXXVII Spordimängude murdmajooks Nõmme Spordikeskuses (põhikoolid ja gümnaasiumid) (Külmallika 15a, Andres Vakra)
  • 27.09 - 28.09 - Üleriigilised õppealajuhatajate koostööpäevad (MTÜ Harju Õppejuhtide Ühendus), vt täpsem info  
  • 28.09 - Kesklinna linnaosa lasteaedade piirkondlik koosolek, kell 13.00 Tallinna Liivamäe Lasteaias (Juhkentali 25, Piret Lind)
  • 28.09 - Haabersti lasteaedade ohutusalane teabepäev mini-SOS Õismäe Sportmängude Hallis (Õismäe tee 177, Age Tamm)

Oktoober

  • 02.10 - Tallinna koolijuhtide ja -meeskondade nõupidamine Tallinna Pääsküla Koolis ja Tallinna Nõmme Huvikoolis, kell 08.30 (Vikerkaare 10, Viivi Lokk ja Madis Annus)
  • 02.10 - Loodusõpetuse I kooliastme (4. klassi õpilased) tasemetöö
  • 03.10 - Kaasava hariduse koolitus koolide meeskondadele Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14, Reet Nõmmoja)
  • 03.10 - Põhja-Tallinna lasteaedade sügissimman Kalamaja Põhikooli õuealal, kell 10.00 (Vabriku 18, korraldab Lasteaed Kelluke, Merike Kivimäe)
  • 03.10 - Koolitus „Laste osavuse arendamine eelkoolieas“ kell 9.30-12.00 Tallinna Lasteaed Kikas (Sõpruse puiestee 234, Age Tamm) ja kell 13.00-15.30 Tallinna Lepistiku Lasteaias (Retke tee 4)
  • 04.10 - Õpetajate päeva tunnustusüritus (Viivi Lokk ja Madis Annus)
  • 09.10 – Tallinna lasteaedade õpetajatele suunatud koolitus “Laste keele- ja kõnearendus tavarühmas. Logopeedilised soovitused lapse arendamiseks õpetajatele ja lapsevanematele”, kell 13.30 – 15.00 Tallinna Meelespea Lasteaias (Õismäe tee 92, koolitajaks on Kaia Maripuu, sihtrühmaks rühmaõpetajad ja lasteaia tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 09.10 - 10.10. Tallinna koolide meeskondadele õpiringide rakendamise koolitus koostöös Tartu Ülikooli haridusuuenduskeskusega ja Tartu koolide külastus (Marika Pettai, Reet Nõmmoja)
  • 10.10 - Harjumaa Omavalitsuste Liidu, Põhja-Eesti Rajaleidja ja Tallinna Haridusameti vaimse tervise konverents õpetajatele Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14, Age Tamm)
  • 10.10 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus “Kuidas toime tulla ATH ja autismispektri häiretega lastega tavaklassis?”, kell 14.00 – 15.30 Tallinna Õppenõustamiskeskuses (Martsa 2, koolitajaks on Kärt Käesel, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 10.10  - Noorte vaimse tervise mess, kell 10.00-17.30 Eesti Rahvusraamatukogus (Tõnismägi 2, lisainfo: https://www.facebook.com/eestivatek/)
  • 10.10 - Konkursile "Aasta spordisõbralikum õpetaja 2018" kandidaatide esitaminse tähtaeg (Andres Vakra)
  • 11.10 - Tallinna koolinoorte inspiratsioonipäev „Mul on suhted“, kell 10.00-14.30 Tallinna Ülikoolis (Narva maantee 25, lisainfo: https://www.tallinn.ee/est/noorteinfo/noorte-inspiratsioonipaev)
  • 15.10 – Tallinna lasteaedade õpetajatele suunatud koolitus “Laste keele- ja kõnearendus tavarühmas. Logopeedilised soovitused lapse arendamiseks õpetajatele ja lapsevanematele”, kell 13.30 – 15.00 Tallinna Õppenõustamiskeskuses (Martsa 2, koolitajaks on Tatjana Solts, sihtrühmaks rühmaõpetajad ja lasteaia tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 16.10 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus “Tuge vajavate õpilaste hariduslikud erivajadused ja nende märkamine”, kell 15.00 – 16.30 Tallinna Õppenõustamiskeskuses (Vilde tee 120, koolitajaks on Ruuda Lind, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 16.10 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste juhtide ja meeskondade nõupidamine Tallinna Pääsküla Koolis ja Tallinna Nõmme Huvikoolis, kell 08.30 (Vikerkaare 10, Marika Kallas ja Madis Annus)
  • 16.10 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus “TÕNK tegevuse ja teenuste tutvustamine”, kell 15.00 – 16.30 Tallinna Õppenõustamiskeskuses (Martsa 2, koolitajaks on Milena Pogodajeva, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 17.10 - Tallinna lasteaedade õpetajatele suunatud koolitus “Eripedagoogiline tugi erivajadustega lastele tavarühmas. Eripedagoogilised soovitused lapse arendamiseks õpetajatele ja lapsevanematele”, kell 14.00 – 15.30 Tallinna Õppenõustamiskeskuses (Martsa 2, koolitajaks on Kaia Ojassalu, sihtrühmaks rühmaõpetajad ja lasteaia tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 19.10-26.10 - Täiskasvanud õppija nädal (Viivi Lokk)
  • 20.10 - iduEDU haridusfestival Tallinna Reaalkoolis, Tallinna Inglise Kolledžis, Tallinna Kesklinna Põhikoolis ja Tallinna Keskraamatukogus (korraldavad: Tartu Ülikool, Tallinna Reaalkool,  HITSA, eKool, Tallinna Haridusamet)
  • 22.10 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus “Kõneprobleemidega õpilased. Düsgraafia. Düsleksia”, kell 13.30 – 15.00 Tallinna 53. Keskkoolis (J. Sütiste tee 42, koolitajaks on Anna Malahhova, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 23.10 - Tallinna täiskasvanud õppija nädala tunnustamisüritus Raekojas (Viivi Lokk)
  • 23.10 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus “Kuidas toime tulla ATH ja autismispektri häiretega lastega tavaklassis?”, kell 13.30 – 15.00 Tallinna 53. Keskkoolis (J. Sütiste tee 42, koolitajaks on Jelena Petrenko, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 25.10 - Tallinna lasteaedade õpetajatele suunatud koolitus “Eripedagoogiline tugi erivajadustega lastele tavarühmas. Eripedagoogilised soovitused lapse arendamiseks õpetajatele ja lapsevanematele”, kell 13.00 – 14.30 Tallinna Mustakivi Lasteaias (Kivila 9, koolitajaks on Jekaterina Tšukardina, sihtrühmaks rühmaõpetajad ja lasteaia tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 25.10 - 26.10 - Koolitus „Kuidas kaasata õpilasi?“ koolide tervisemeeskondade liikmetele Tervise Arengu Instituudis (Hiiu 42, Age Tamm)

November

  • 01.11 - Kaasava hariduse koolitus koolide meeskondadele Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14, Reet Nõmmoja)
  • 01.11 – Tallinna lasteaedade õpetajatele suunatud koolitus „Lapse erivajaduste varajane märkamine (ATH, autismispektri häired, ärevushäired)“, kell 13.30 – 15.00 Tallinna Õppenõustamiskeskuses (Martsa 2, koolitajaks on Heli Rand, sihtrühmaks rühmaõpetajad, lasteaia tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 05.11 - Alusharidus 100: Konverents-tänuüritus Salme Kultuurikeskuses (Salme 12, Marika Kallas)
  • 06.11 – Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus “Koostöö lapsevanematega. Lapsevanemate teavitamine ja mõjutusvahendid”, kell 15.00 – 16.30 Tallinna Õppenõustamiskeskuses (Martsa 2, koolitajaks on Kärt Käesel, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 08.11 – Tallinna lasteaedade õpetajatele suunatud koolitus „Individuaalse arenduskava koostamine (IAK)“, kell 13.00 – 14.30 Tallinna Mustakivi Lasteaias (Kivila 9, koolitajaks on Jekaterina Tšukardina, sihtrühmaks rühmaõpetajad, lasteaia tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 09.11 – Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus “TÕNK tegevuse ja teenuste tutvustamine”, kell 15.00 – 16.30 Tallinna Õppenõustamiskeskuse filiaalis (Vilde tee 120, koolitajaks on Ruuda Lind, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 09.11 - Arengukavade läbivaatamise komisjon (Viivi Lokk)
  • 10.11 – 2018/19. õa loodusteaduste olümpiaadi Tallinna piirkondlikvoor, kell 10.00-14.00 Tallinna Tehnikagümnaasiumis (Sõpruse puiestee 187, Egle Vospert)
  • 12.11.2018-13.01.2019 - Saksa II astme keelediplomi eksam (suuline)
  • 15.11 – Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus “IÕK koostamine ja rakendamine tuge vajavatele õpilastele”, kell 14.30 – 16.00 Tallinna Õppenõustamiskeskuse filiaalis (Vilde tee 120, koolitajaks on Marika Leemet, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 15.11 – Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus “Muutused HEV valdkonda puudutavas seadusandluses”, kell 15.00 – 16.30 Tallinna Õppenõustamiskeskuses (Martsa 2, koolitajaks on Milena Pogodajeva, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 16.11 - Terve Elu Kompass 2018 konverents „Leia õpetamise rõõmu võti!“ Tallink Spa ja Conference Hotellis (Sadama 11a, Age Tamm)
  • 19.11 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste hoolekogude infopäev, kell 16.30 Kadrioru Saksa Gümnaasiumis (Gonsiori 38, Piret Lind)
  • 20.11 - Tallinna koolinoorte meistrivõistlused kabes Paul Kerese nimelises Malemajas (Vene 29, Andres Vakra)
  • 20.11 – Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus “Koostöö lapsevanematega, lapsevanemate teavitamine ja mõjutusvahendid”, kell 14.00 – 15.30 Tallinna 53. Keskkoolis (J. Sütiste tee 42, koolitajaks on Jelena Petrenko, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 20.11 – Tallinna koolidevaheliste gümnaasiumiastme tüdrukute jalgpalliturniiri poolfinaalid, kell 10.30 – 14.00 Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis (Asula 4c, Andres Vakra)
  • 21.11 - "Kadripäeva laululapsed 2018" Vene Kultuurikeskuses Haabersti, Mustamäe ja Lasnamäe lasteaedadele (Mere pst 5, korraldab Tallinna Järveotsa Lasteaed)
  • 21.11 - Tallinna koolidevaheliste põhikooliastme poiste jalgpalliturniiri poolfinaalid, kell 10.30 – 17.00 Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis (Asula 4c, Andres Vakra)
  • 22.11 - Tallinna koolidevaheliste gümnaasiumiastme poiste jalgpalliturniiri poolfinaalid, kell 10.30 – 17.00 Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis (Asula 4c, Andres Vakra)
  • 22.11 - 23.11 - Koolitus „Kuidas kaasata õpilasi?“ koolide tervisemeeskondade liikmetele Tervise Arengu Instituudis (Hiiu 42, Age Tamm)
  • 22.11 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus “Individualiseerimine ja diferentseerimine õppetöös”, kell 14.00 – 15.30 Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14, koolitajaks on Marika Leemet, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 22.11 - Tallinna lasteaedade õpetajatele suunatud koolitus „Autismispektri häiretega laste keele-ja kõnearendus, logopeedilised soovitused õpetajatele ja lapsevanematele“, kell 13.00 – 14.30 Tallinna Mustakivi Lasteaias (Kivila 9, koolitajaks on Jekaterina Tšukardina, sihtrühmaks rühmaõpetajad, lasteaia tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 23.11 - Arengukavade läbivaatamise komisjon (Viivi Lokk)
  • 23.11 - Tallinna koolidevaheliste põhikooliastme tüdrukute jalgpalliturniiri poolfinaalid, kell 10.30 – 15.00 Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis (Asula 4c, Andres Vakra)
  • 26.11 - Tallinna koolidevaheliste gümnaasiumiastme tüdrukute jalgpalliturniiri finaal, kell 10.00 – 14.00 Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis (Asula 4c, Andres Vakra)
  • 27.11 - Põhja-Tallinna lasteaedade õpetaja abide motivatsioonikonverents Salme Kultuurikeskuses (Salme 12, korraldavad Tallinna Kelmiküla Lasteaed ja Lasteaed Kelluke)
  • 27.11 - Tallinna koolidevaheliste põhikooliastme poiste jalgpalliturniiri finaal, kell 10.30 – 14.00 Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis (Asula 4c, Andres Vakra)
  • 27.11 – 2018/19. õa füüsikaolümpiaadi ülelinnaline koolivoor, kell 12.00-15.00 Tallinna üldhariduskoolides (Egle Vospert)
  • 27.11 - Tallinna lasteaedade õpetajatele suunatud koolitus „Eripedagoogiline tugi erivajadustega lastele tavarühmas, eripedagoogilised soovitused lapse arendamiseks õpetajatele ja lapsevanematele“, kell 13.30 – 15.00 Tallinna Õppenõustamiskeskuses (Martsa 2, koolitajaks on Svetlana Botnarjuk, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 27.11 - Tallinna koolinoorte meistrivõistlused sulgpallis Lasnamäe Sulgpallihallis (Punane 69a, Andres Vakra)

  • 28.11 – Tallinna koolide tervisemeeskondade motivatsiooniüritus (Age Tamm)

  • 28.11 - Tallinna koolidevaheliste gümnaasiumiastme poiste jalgpalliturniiri finaal, kell 09.30 – 14.00 Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis (Asula 4c, Andres Vakra)
  • 28.11 - Saksa II astme keelediplomi eksam (kirjalik)
  • 29.11 - Tallinna lasteaedade õpetajatele suunatud koolitus „Tuge vajavate laste vanemate nõustamine, teavitamine ja juhendamine lasteaiaõpetajate poolt. Koostöö lapsevanematega“, kell 14.00 – 15.30 Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14, koolitajaks on Saale Kibin, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 29.11 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus “Tuge vajavate õpilaste hariduslikud erivajadused ja nende märkamine”, kell 16.30 – 18.00 Tallinna Õppenõustamiskeskuses (Martsa 2, koolitajaks on Milena Pogodajeva, sihtrühmaks klassiõpetajad ja kooli tugispetsialistid, registreerimisinfo Tallinna Õppenõustamiskeskusest)
  • 30.11 - Tallinna koolidevaheliste põhikooliastme tüdrukute jalgpalliturniiri finaal, kell 09.30 – 14.00 Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis (Asula 4c, Andres Vakra)

Detsember

  • 02.12 - Heategevuslik Päkapiku pühapäev lasteaialastele (Marika Kallas)
  • 03.12 – Tallinna lasteaedade õpetajatele koolitus „Suhtlemine laste ja vanematega“ , kell 09.30 - 17.15 Tervise Arengu Instituudis (Hiiu 42, Age Tamm)

  • 04.12 – Tartu Ülikooli Liikumislabori mängujuhtide koolitus, kell 10.00 - 16.30 Südalinna Koolis (Liivalaia tn 23, Age Tamm)

  • 04.12 - Haridustöötajatest juubilaride tunnustusüritus Mustpeade Majas (Pikk 26, Merike Kivimäe)

  • 05.12 – 2018/19. õa bioloogiaolümpiaadi ülelinnaline VI ja VII klasside koolivoor, kell 10.00-14.00 Tallinna üldhariduskoolides (Egle Vospert)
  • 06.12 – 2018/19. õa bioloogiaolümpiaadi ülelinnaline VII kuni XII klasside koolivoor, kell 13.00-15.00 Tallinna üldhariduskoolides (Egle Vospert)
  • 08.12 – 2018/19. õa informaatikaolümpiaadi Tallinna piirkondlikvoor, kell 10.00-14.00 Tallinna Reaalkoolis (Estonia puiestee 6, Egle Vospert)
  • 10.12 – 2018/19. õa keemiaolümpiaadi ülelinnaline koolivoor, kell 12.00-15.00 Tallinna üldhariduskoolides (Egle Vospert)
  • 12.12 - Juhtimiskonverents haridusasutuse juhtidele
  • 13.12 - Tallinna abilinnapea ja Tallinna Haridusameti juhataja jõuluvastuvõtt haridusasutuste juhtidele ja haridusameti koostööpartneritele Rahvusooperis Estonias, kell 18.00 (Estonia pst 4, Leini Jürisaar)

Algusesse

Lasteaedade ja -sõimede juubelid 2018

  • Tallinna Vormsi Lasteaed 25, 18. jaanuar
  • Tallinna Kullerkupu Lasteaed 55, 19. jaanuar
  • Tallinna Kuristiku Lasteaed 30, 2. veebruar
  • Pirita Lasteaed 30, 16. veebruar
  • Lasteaed Päikene 50, 6. märts
  • Tallinna Sikupilli Lasteaed 50, 9. märts
  • Tallinna Männiku Lasteaed 55, 6. aprill
  • Rõõmutarekese Lasteaed 65, 6. aprill
  • Tallinna Lasteaed Sinilill 35, 20. aprill
  • Tallinna Lasteaed Karikakar 40, 26. aprill
  • Tallinna Sõbrakese Lasteaed 45, 3. mai
  • Lasteaed Pääsupesa 50, 25. mai
  • Tallinna Päevalille Lasteaed 60, 31. mai
  • Tallinna Lasteaed Kaseke 55, 4. juuni
  • Tallinna Kihnu Lasteaed 5, 3. oktoober
  • Lasteaed Kelluke, 50- 11. oktoober
  • Tallinna Mardi Lasteaed 55, 15. oktoober
  • Tallinna Virmalise Lasteaed 65, 24. oktoober
  • Kadrioru Lasteaed 65, 26. oktoober
  • Tallinna Järveotsa Lasteaed 40, 31. oktoober
  • Tallinna Allika Lasteaed 45, 2. november
  • Kopli Lasteaed 100, 6. november
  • Tallinna Mürakaru Lasteaed 60, 15. november
  • Muumipere Lastesõim 60, 22. november
  • Tallinna Padriku Lasteaed 10, 4. detsember 

Koolide juubelid 2018

  • Tallinna Tondi Põhikool 95, 17. jaanuar
  • Tallinna Kanutiaia Huvikool 40, veebruar
  • Jakob Westholmi Gümnaasium 120, veebruar
  • Merivälja Kool 70, 20. oktoober
  • Tallinna 21. Kool 115, 14. märts
  • Tallinna Kopli Noortemaja 35, mai
  • Ehte Humanitaargümnaasium 55, 11. oktoober
  • Haabersti Vene Gümnaasium 40, detsember
  • Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 30, sügis
  • Ristiku Põhikool 45, 10. oktoober
  • Tallinna Mahtra Põhikool 35, 23. oktoober
  • Tallinna Humanitaargümnaasium 55, 16. november
  • Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 95, 06. detsember
  • Haabersti Vene Gümnaasium, 11.-12. detsember

Lasteaedade juubelid 2019

Koostamisel

Koolide juubelid 2019

  • Pirita Majandusgümnaasium 70, 24. jaanuar 2019
  • Tallinna Nõmme Gümnaasium 90, 23. veebruar 2019
  • Linnamäe Vene Lütseum, kevad 2019

Algusesse 

Viimati muudetud: 20.11.2018