Linnavolikogu liikmete vastuvõtuajad

Eraldi on välja toodud andmed linnavolikogu nende liikmete vastuvõtu kohta, kes on oma kohalolekust ette teatanud. Teavet vastuvõtu kohta annavad fraktsioonide nõunik-abid, sh ka linnavolikogu nende liikmete vastuvõtu kohta, keda ei ole nimetatud. Fraktsiooni nimel klõpsates avaneb fraktsiooni koosseisu leht infosüsteemis Aktal.
Kalender

Keskerakonna fraktsioon
Vana-Viru 12, tuba 114
eelregistreerimine:
Valentina Bortnovski
valentina.bortnovski@tallinnlv.ee
tel 6943 227
Marek Leemets
marek.leemets@tallinnlv.ee
tel 6943 218

1. Mihhail Kõlvart, linnavolikogu esimees
    kokkuleppel, eelregistreerimine tel 6943 211
2. Toivo Tootsen, linnavolikogu aseesimees
    kokkuleppel, eelregistreerimine tel 6943 218

3. Igor Jermakov

1. oktoober

kl 12.00–13.00
Kultuurikeskuse Lindakivi
Huviringide maja
Kalevipoja 10

4. Julia Timerbulatova

1. oktoober

kl 15.00–16.00
Vana-Viru 12

5. Andres Kollist

2., 16. ja 30. oktoober

kl 12.00–13.00
Tallinna Ülikooli
Akadeemiline Raamatukogu
Rävala pst 10

6. Ruslana Veber

3. oktoober

kl 16.00–17.00
Vana-Viru 12

7. Natalia Malleus

4. oktoober

kl 14.00–15.00
Vana-Viru 12

8. Jüri Pihl

4. oktoober

kl 14.00–15.00
Vana-Viru 12

9. Sergei Ptšjolkin

4. oktoober

kl 15.00–16.00
Vana-Viru 12

10. Jevgenia Kukk

5. oktoober

kl 11.00–13.00
Kultuurikeskus Lindakivi
Jaan Koorti 22

11. Anna Krõlova

8. oktoober

kl 16.00–18.00
Karjamaa Põhikool
Karjamaa 1

12. Enno Tamm

9. oktoober

kl 17.00–18.00
Vana-Viru 12

13. Nikolai Korb

10. oktoober

kl 16.30–17.30
Vana-Viru 12

14. Rostislav Troškov

15. oktoober

kl 15.00–16.00
Vana-Viru 12

15. Maksim Volkov

15. oktoober

kl 16.00–17.00
Vana-Viru 12

16. Irina Antonjuk

18. oktoober

kl 15.00–16.00
Vana-Viru 12

17. Merike Martinson

22. oktoober

kl 15.00–16.00
Vana-Viru 12

18. Aleksander Bessedin

23. oktoober

kl 11.00–12.00
Vene Kultuurikeskus
Mere pst 5

19. Tiit Terik

25. oktoober

kl 14.00–15.00
Vana-Viru 12

20. Jaak Aab

25. oktoober

kl 15.00-16.00
Vana-Viru 12

Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
Vana-Viru 12, tuba 110
eelregistreerimine:
Karl Sander Kase
karlsander.kase@tallinnlv.ee
tel 6943 233

1. Mart Luik, linnavolikogu aseesimees
    kokkuleppel, eelregistreerimine tel 6943 233

Konservatiivse rahvaerakonna fraktsioon
Esmaspäeviti kell 18
aadressil Vana-Viru 12, tuba 105.
Vajalik eelregistreerimine:
Kadri Vilba
kadri.vilba@tallinnlv.ee
tel 6943 208

Reformierakonna fraktsioon
Vana-Viru 12, tuba 101
eelregistreerimine:
Sander Andla
sander.andla@tallinnlv.ee
tel 6943 231

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Vana-Viru 12, tuba 103
eelregistreerimine:
Joosep Vimm
joosep.vimm@tallinnlv.ee
tel 6943 222

 

Tagasiside

Viimati muudetud: 02.10.2018